Oct 3, 2023
|
v. CSKA-2 |
L, 54 - 90 |
FOK Victory
VTB Youth United League
|
0-1 |
PTS: 24. Gleb Firsov
REB: 13. Gleb Firsov
AST: 7. Lev Svinin
|
PTS: 13. D. Klyuchenkov
REB: 10. Maxim Pronin
AST: 5. N. Sadikov
|
70.1 - 116.9 |
Oct 4, 2023
|
v. CSKA-2 |
L, 66 - 101 |
FOK Victory
VTB Youth United League
|
0-2 |
PTS: 14. Lev Svinin
REB: 6. S. Sheiko
AST: 4. Lev Svinin
|
PTS: 20. N. Sadikov
REB: 11. D. Abramov
AST: 4. R. Gusev
|
83.0 - 127.0 |
Oct 7, 2023
|
v. Yenisei-2 |
W, 103 - 67 |
FOK Victory
VTB Youth United League
|
1-2 |
PTS: 18. Ivan Egorov
REB: 13. Gleb Firsov
AST: 5. Ivan Egorov
|
PTS: 24. A. Gritsenko
REB: 8. D. Zavorotny
AST: 4. V. Afanasyev
|
137.0 - 89.1 |
Oct 8, 2023
|
v. Yenisei-2 |
W, 79 - 76 |
FOK Victory
VTB Youth United League
|
2-2 |
PTS: 15. Gleb Firsov
REB: 9. Gleb Firsov
AST: 5. Gleb Firsov
|
PTS: 20. A. Gritsenko
REB: 9. E. Skuratov
AST: 4. A. Gritsenko
|
104.9 - 100.9 |
Oct 16, 2023
|
@ MBA-2 Moscow |
L, 76 - 56 |
DS Dynamo Krylatskoe
VTB Youth United League
|
2-3 |
PTS: 11. Y. Zhuchkov
REB: 9. D. Mikheev
AST: 3. Y. Zhuchkov
|
PTS: 18. G. Salagaev
REB: 7. M. Ogarkov
AST: 9. M. Shalonin
|
102.8 - 75.7 |
Oct 17, 2023
|
@ MBA-2 Moscow |
W, 82 - 83 |
DS Dynamo Krylatskoe
VTB Youth United League
|
3-3 |
PTS: 16. Lev Svinin
REB: 13. Gleb Firsov
AST: 6. Ivan Egorov
|
PTS: 20. M. Ogarkov
REB: 11. M. Ogarkov
AST: 5. M. Shalonin
|
106.0 - 107.3 |
Oct 20, 2023
|
@ Uralmash-2 |
W, 61 - 64 |
VTB Youth United League
|
4-3 |
PTS: 22. Gleb Firsov
REB: 7. M. Mamontov
AST: 4. Ivan Egorov
|
PTS: 14. F. Manikhin
REB: 9. E. Hardikov
AST: 5. M. Reshetov
|
82.3 - 86.3 |
Oct 21, 2023
|
@ Uralmash-2 |
W, 73 - 93 |
VTB Youth United League
|
5-3 |
PTS: 19. Ivan Mironov
REB: 9. Gleb Firsov
AST: 4. Lev Svinin
|
PTS: 16. M. Reshetov
REB: 4. Andrey Dymus
AST: 8. M. Reshetov
|
90.2 - 114.9 |
Nov 15, 2023
|
@ Zenit-2 |
L, 76 - 55 |
Zenith Academy
VTB Youth United League
|
5-4 |
PTS: 8. Lev Svinin
REB: 7. Gleb Firsov
AST: 3. Y. Zhuchkov
|
PTS: 12. Ilyas Abdul
REB: 10. M. Dulkay
AST: 6. S. Burinsky
|
96.5 - 69.8 |
Nov 16, 2023
|
@ Zenit-2 |
L, 75 - 53 |
Zenith Academy
VTB Youth United League
|
5-5 |
PTS: 10. Ivan Egorov
REB: 8. M. Stafeev
AST: 4. Ivan Egorov
|
PTS: 18. V. Samukhin
REB: 10. V. Samukhin
AST: 6. D. Filippov
|
96.8 - 68.4 |
Nov 19, 2023
|
@ Runa-2 |
W, 65 - 71 |
DS Dynamo Lavochkin
VTB Youth United League
|
6-5 |
PTS: 21. Ivan Egorov
REB: 7. A. Kovalenko
AST: 6. Ivan Egorov
|
PTS: 21. A. Konotop
REB: 8. Egor Vanin
AST: 4. Ian Dodeus
|
80.3 - 87.7 |
Nov 20, 2023
|
@ Runa-2 |
L, 81 - 78 |
DS Dynamo Lavochkin
VTB Youth United League
|
6-6 |
PTS: 22. Gleb Firsov
REB: 8. Gleb Firsov
AST: 4. A. Kovalenko
|
PTS: 27. Ian Dodeus
REB: 7. I. Bondarenko
AST: 6. Ian Dodeus
|
109.6 - 105.5 |
Nov 23, 2023
|
@ Khimki-2 |
L, 82 - 63 |
BCMO
VTB Youth United League
|
6-7 |
PTS: 14. M. Mamontov
REB: 5. K. Kukshinov
AST: 2. Ivan Egorov
|
PTS: 17. B. Smirnov
REB: 10. I. Mochalov
AST: 6. B. Smirnov
|
109.7 - 84.3 |
Nov 24, 2023
|
@ Khimki-2 |
L, 79 - 51 |
BCMO
VTB Youth United League
|
6-8 |
PTS: 9. Gleb Firsov
REB: 6. R. Buzvalin
AST: 3. R. Buzvalin
|
PTS: 14. A. Koryakin
REB: 4. B. Smirnov
AST: 4. G. Shilohvostov
|
112.3 - 72.5 |
Nov 29, 2023
|
v. Lokomotiv Kuban-2 |
L, 70 - 86 |
FOK Victory
VTB Youth United League
|
6-9 |
PTS: 22. Gleb Firsov
REB: 7. M. Mamontov
AST: 4. Y. Zhuchkov
|
PTS: 30. V. Ishchenko
REB: 7. Kirill Luzan
AST: 5. N. Ryabov
|
90.2 - 110.9 |
Nov 30, 2023
|
v. Lokomotiv Kuban-2 |
L, 61 - 83 |
FOK Victory
VTB Youth United League
|
6-10 |
PTS: 13. A. Kovalenko
REB: 8. A. Kovalenko
AST: 6. Y. Zhuchkov
|
PTS: 18. D. Tyulubayev
REB: 10. V. Ishchenko
AST: 9. I. Grushevskii
|
82.9 - 112.8 |
Dec 13, 2023
|
v. Avtodor-2 |
W, 75 - 68 |
FOK Victory
VTB Youth United League
|
7-10 |
PTS: 17. Ivan Egorov
REB: 6. Lev Svinin
AST: 2. Ivan Mironov
|
PTS: 22. J. Pechendzhian
REB: 6. S. Skotnikov
AST: 4. Matvey Popov
|
106.3 - 96.4 |
Dec 14, 2023
|
v. Avtodor-2 |
W, 88 - 80 |
FOK Victory
VTB Youth United League
|
8-10 |
PTS: 34. Ivan Egorov
REB: 9. M. Mamontov
AST: 7. Lev Svinin
|
PTS: 23. J. Pechendzhian
REB: 7. D. Yakovlev
AST: 8. Matvey Popov
|
116.3 - 105.7 |
Dec 17, 2023
|
v. Samara-2 |
L, 69 - 71 |
FOK Victory
VTB Youth United League
|
8-11 |
PTS: 28. Ivan Egorov
REB: 9. Ivan Egorov
AST: 6. Ivan Egorov
|
PTS: 20. Egor Amosov
REB: 10. B. Shuvakin
AST: 5. S. Saukkonen
|
86.7 - 89.2 |
Dec 18, 2023
|
v. Samara-2 |
W, 80 - 69 |
FOK Victory
VTB Youth United League
|
9-11 |
PTS: 23. Ivan Egorov
REB: 9. K. Kukshinov
AST: 5. M. Mamontov
|
PTS: 11. D. Volkov
REB: 7. Egor Amosov
AST: 6. S. Saukkonen
|
107.7 - 92.9 |
Dec 24, 2023
|
@ UNICS-2 |
W, 63 - 64 |
UTTS Vasilyevo
VTB Youth United League
|
10-11 |
PTS: 20. M. Stafeev
REB: 10. A. Kovalenko
AST: 8. Y. Zhuchkov
|
PTS: 14. Y. Prishedko
REB: 8. S. Shulgin
AST: 4. N. Ivanov
|
89.3 - 90.7 |
Dec 25, 2023
|
@ UNICS-2 |
W, 65 - 69 |
UTTS Vasilyevo
VTB Youth United League
|
11-11 |
PTS: 16. Lev Svinin
REB: 11. A. Kovalenko
AST: 4. Lev Svinin
|
PTS: 14. N. Ivanov
REB: 8. Y. Prishedko
AST: 5. Roman Ilyuk
|
92.6 - 98.3 |
Dec 28, 2023
|
@ Nizhny Novgorod-2 |
L, 78 - 73 |
NO UOR
VTB Youth United League
|
11-12 |
PTS: 14. A. Kovalenko
REB: 10. A. Kovalenko
AST: 6. Lev Svinin
|
PTS: 15. V. Semenchenko
REB: 9. T. Rudovskii
AST: 5. V. Semenchenko
|
106.4 - 99.6 |
Dec 29, 2023
|
@ Nizhny Novgorod-2 |
L, 83 - 68 |
NO UOR
VTB Youth United League
|
11-13 |
PTS: 21. M. Stafeev
REB: 8. M. Mamontov
AST: 4. K. Kukshinov
|
PTS: 20. S. Nikitin
REB: 9. A. Chubik
AST: 9. V. Semenchenko
|
115.3 - 94.5 |
Jan 11, 2024
|
@ CSKA-2 |
L, 100 - 58 |
VTB Youth United League
|
11-14 |
PTS: 15. Ivan Egorov
REB: 7. A. Kovalenko
AST: 3. Ivan Egorov
|
PTS: 19. Maxim Pronin
REB: 6. N. Sadikov
AST: 12. N. Sadikov
|
126.1 - 73.1 |
Jan 12, 2024
|
@ CSKA-2 |
L, 91 - 62 |
VTB Youth United League
|
11-15 |
PTS: 15. Lev Svinin
REB: 5. Gleb Kremlev
AST: 5. Ivan Egorov
|
PTS: 20. N. Natsvlishvili
REB: 9. N. Natsvlishvili
AST: 8. N. Sadikov
|
118.7 - 80.9 |
Jan 15, 2024
|
@ Yenisei-2 |
W, 78 - 82 |
SK Krasnoyarsk
VTB Youth United League
|
12-15 |
PTS: 16. R. Buzvalin
REB: 12. A. Kovalenko
AST: 4. K. Kukshinov
|
PTS: 18. V. Afanasyev
REB: 6. D. Zavorotny
AST: 3. V. Afanasyev
|
101.5 - 106.8 |
Jan 16, 2024
|
@ Yenisei-2 |
L, 80 - 70 |
SK Krasnoyarsk
VTB Youth United League
|
12-16 |
PTS: 14. R. Buzvalin
REB: 12. M. Mamontov
AST: 2. R. Buzvalin
|
PTS: 25. I. Kityukha
REB: 7. E. Skuratov
AST: 4. I. Kityukha
|
105.4 - 92.3 |
Jan 22, 2024
|
v. Runa-2 |
L, 64 - 72 |
FOK Victory
VTB Youth United League
|
12-17 |
PTS: 16. Ivan Egorov
REB: 6. Ivan Egorov
AST: 3. Lev Svinin
|
PTS: 27. Egor Vanin
REB: 13. Egor Vanin
AST: 5. Ian Dodeus
|
92.5 - 104.0 |
Jan 23, 2024
|
v. Runa-2 |
L, 67 - 70 |
FOK Victory
VTB Youth United League
|
12-18 |
PTS: 13. M. Mamontov
REB: 6. A. Kovalenko
AST: 3. Ivan Egorov
|
PTS: 22. Ilya Krivich
REB: 9. Ilya Krivich
AST: 4. G. Mordvinov
|
92.0 - 96.1 |
Jan 28, 2024
|
v. MBA-2 Moscow |
W, 71 - 67 |
FOK Victory
VTB Youth United League
|
13-18 |
PTS: 15. A. Kovalenko
REB: 10. A. Kovalenko
AST: 7. Ivan Egorov
|
PTS: 13. M. Padius
REB: 10. S. Chugunov
AST: 5. M. Shalonin
|
101.8 - 96.1 |
Jan 29, 2024
|
v. MBA-2 Moscow |
L, 63 - 73 |
FOK Victory
VTB Youth United League
|
13-19 |
PTS: 14. A. Kovalenko
REB: 8. A. Kovalenko
AST: 4. R. Buzvalin
|
PTS: 20. T. Filatov
REB: 10. M. Ogarkov
AST: 4. M. Shalonin
|
86.9 - 100.7 |
Feb 1, 2024
|
v. Uralmash-2 |
W, 71 - 65 |
FOK Victory
VTB Youth United League
|
14-19 |
PTS: 15. Ivan Egorov
REB: 8. Lev Svinin
AST: 7. Ivan Egorov
|
PTS: 22. D. Yurkov
REB: 10. Andrey Dymus
AST: 5. M. Reshetov
|
111.0 - 101.6 |
Feb 2, 2024
|
v. Uralmash-2 |
L, 65 - 85 |
FOK Victory
VTB Youth United League
|
14-20 |
PTS: 30. M. Stafeev
REB: 9. M. Mamontov
AST: 4. Y. Zhuchkov
|
PTS: 19. Rinat Gafiev
REB: 8. Rinat Gafiev
AST: 7. M. Reshetov
|
94.2 - 123.2 |
Feb 16, 2024
|
v. Khimki-2 |
L, 78 - 84 |
FOK Victory
VTB Youth United League
|
14-21 |
PTS: 21. Lev Svinin
REB: 8. Ivan Egorov
AST: 5. Ivan Egorov
|
PTS: 19. A. Koryakin
REB: 5. A. Koryakin
AST: 6. B. Smirnov
|
102.7 - 110.6 |
Feb 17, 2024
|
v. Khimki-2 |
W, 92 - 88 |
FOK Victory
VTB Youth United League
|
15-21 |
PTS: 24. Ivan Egorov
REB: 8. Gleb Firsov
AST: 5. Ivan Egorov
|
PTS: 25. G. Shilohvostov
REB: 14. S. Simakov
AST: 4. G. Shilohvostov
|
96.5 - 92.3 |
Feb 28, 2024
|
v. Zenit-2 |
W, 80 - 75 |
FOK Victory
VTB Youth United League
|
16-21 |
PTS: 20. Gleb Firsov
REB: 10. Gleb Firsov
AST: 10. Lev Svinin
|
PTS: 19. E. Evstafiev
REB: 12. M. Dulkay
AST: 5. S. Burinsky
|
100.5 - 94.2 |
Feb 29, 2024
|
v. Zenit-2 |
L, 70 - 81 |
FOK Victory
VTB Youth United League
|
16-22 |
PTS: 14. Lev Svinin
REB: 10. Gleb Firsov
AST: 9. Lev Svinin
|
PTS: 22. T. Vashchenko
REB: 8. T. Vashchenko
AST: 6. E. Evstafiev
|
91.6 - 106.0 |
Mar 17, 2024
|
@ Lokomotiv Kuban-2 |
L, 98 - 81 |
Basket Hall
VTB Youth United League
|
16-23 |
PTS: 25. Gleb Firsov
REB: 11. Gleb Firsov
AST: 6. Lev Svinin
|
PTS: 19. Daniil Ginko
REB: 7. S. Shchetinin
AST: 11. Daniil Ginko
|
120.1 - 99.3 |
Mar 18, 2024
|
@ Lokomotiv Kuban-2 |
L, 82 - 76 |
Basket Hall
VTB Youth United League
|
16-24 |
PTS: 24. Ivan Egorov
REB: 12. Gleb Firsov
AST: 2. Gleb Firsov
|
PTS: 21. A. Oreshnikov
REB: 11. A. Oreshnikov
AST: 5. V. Ishchenko
|
104.6 - 97.0 |
Mar 21, 2024
|
@ Samara-2 |
W, 54 - 67 |
SK SGUE
VTB Youth United League
|
17-24 |
PTS: 25. Lev Svinin
REB: 13. Gleb Firsov
AST: 5. Ivan Egorov
|
PTS: 19. D. Kuimov
REB: 9. D. Sletkov
AST: 5. S. Saukkonen
|
72.4 - 89.9 |
Mar 22, 2024
|
@ Samara-2 |
W, 50 - 82 |
SK SGUE
VTB Youth United League
|
18-24 |
PTS: 31. Gleb Firsov
REB: 24. Gleb Firsov
AST: 5. Ivan Egorov
|
PTS: 13. Egor Chirkov
REB: 6. Y. Dudnik
AST: 3. Egor Chirkov
|
65.3 - 107.1 |
Mar 25, 2024
|
@ Avtodor-2 |
W, 68 - 84 |
FOK Star
VTB Youth United League
|
19-24 |
PTS: 28. Gleb Firsov
REB: 21. Gleb Firsov
AST: 13. Ivan Egorov
|
PTS: 19. A. Domyutsa
REB: 8. A. Domyutsa
AST: 8. Matvey Popov
|
92.9 - 114.7 |
Mar 26, 2024
|
@ Avtodor-2 |
W, 54 - 74 |
FOK Star
VTB Youth United League
|
20-24 |
PTS: 26. Lev Svinin
REB: 11. Gleb Firsov
AST: 3. M. Stafeev
|
PTS: 17. J. Pechendzhian
REB: 8. S. Skotnikov
AST: 4. A. Domyutsa
|
72.2 - 98.9 |
Apr 5, 2024
|
v. UNICS-2 |
W, 96 - 57 |
FOK Victory
VTB Youth United League
|
21-24 |
PTS: 15. Lev Svinin
REB: 7. Gleb Firsov
AST: 5. Ivan Egorov
|
PTS: 23. A. Sushchik
REB: 8. A. Sushchik
AST: 4. Ilya Volodin
|
126.0 - 74.8 |
Apr 6, 2024
|
v. UNICS-2 |
W, 101 - 67 |
FOK Victory
VTB Youth United League
|
22-24 |
PTS: 20. Ivan Egorov
REB: 15. Gleb Firsov
AST: 5. D. Kuimov
|
PTS: 23. A. Sushchik
REB: 8. A. Sushchik
AST: 5. Ilya Volodin
|
124.0 - 82.3 |
Apr 9, 2024
|
v. Nizhny Novgorod-2 |
W, 89 - 57 |
FOK Victory
VTB Youth United League
|
23-24 |
PTS: 13. Gleb Firsov
REB: 10. Gleb Firsov
AST: 5. D. Kuimov
|
PTS: 9. S. Druganov
REB: 6. M. Slobodin
AST: 5. E. Vorontsov
|
109.1 - 69.9 |
Apr 10, 2024
|
v. Nizhny Novgorod-2 |
W, 86 - 69 |
FOK Victory
VTB Youth United League
|
24-24 |
PTS: 22. Ivan Egorov
REB: 6. Gleb Firsov
AST: 4. D. Kuimov
|
PTS: 16. F. Doronichev
REB: 6. M. Ponomarev
AST: 3. A. Gerega
|
105.7 - 84.8 |
Apr 16, 2024
|
v. MBA-2 Moscow |
L, 52 - 93 |
FOK Victory
VTB Youth United League
|
24-25 |
PTS: 14. M. Stafeev
REB: 12. Nikita Bodin
AST: 3. Y. Zhuchkov
|
PTS: 14. Egor Yushkov
REB: 6. G. Salagaev
AST: 9. M. Shalonin
|
68.9 - 123.2 |
Apr 19, 2024
|
@ MBA-2 Moscow |
L, 78 - 60 |
DS Dynamo Krylatskoe
VTB Youth United League
|
24-26 |
PTS: 26. Gleb Firsov
REB: 12. Gleb Firsov
AST: 9. Ivan Egorov
|
PTS: 16. G. Salagaev
REB: 18. M. Savchenko
AST: 5. M. Shalonin
|
96.7 - 74.4 |